Meer

Nieuwe modulaire klaslokalen voor basisschool Denderhoutem

In basisschool Molenveld in Denderhoutem zijn er gisteren nieuwe klaslokalen opgesteld voor het nieuwe schooljaar.

"Het gaat om nieuwe lokalen voor de vijfde en zesde leerjaren", vertelt juf Sandra Hameryck. "We kampten immers met een plaatsgebrek. Het voorbije schooljaar volgden er ongeveer tweehonderd kinderen les op onze school. Het was ook de bedoeling om de verschillende graden zoveel mogelijk bij elkaar te zetten. In de containerklassen die er al stonden, volgden de leerlingen uit het tweede en het vijfde leerjaar les. Het is logischer om het vijfde en het zesde leerjaar samen te brengen. Voortaan zullen ook het tweede, derde en vierde leerjaar samen in het hoofdgebouw zitten. Het eerste leerjaar zal altijd in het gebouw van het kinderdagverblijf blijven, waar ze veel ruimte hebben. In de bestaande containerklassen komt er ruimte vrij voor de lessen godsdienst en zedenleer, die voordien in de vaste klaslokalen of de refter moesten plaatsvinden."

De afwerking van de lokalen, het leggen van de vloer en de elektriciteit moeten tegen de start van het nieuwe schooljaar volledig klaar zijn.

We kampten immers met een plaatsgebrek. Het voorbije schooljaar volgden er ongeveer tweehonderd kinderen les op onze school
Sandra Hameryck
Deel dit artikel

De Meeuw maakt onder andere ruimte voor:

Toestemming plaatsen cookies

Deze website maakt gebruik van functionele, statistische en social media & overige cookies. Als u wilt aanpassen welke cookies en scripts gebruikt mogen worden, kunt u hieronder uw instellingen wijzigen.

Meer informatie is beschikbaar in de privacy- en cookiestatement.